*  Yeni üye - yeni kullanıcı / ittifak problemi
BU KONUYU DEĞERLENDİR
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
( Yorum )
1209
( Okunma )
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
**
2
(Mesajlar)
1
(Konular)
14-12-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)
#1
14-12-2020, Saat: 01:49
Merhaba arkadaşlar, tanışma bölümüne kendime ait bilgileri yazıyor olacağım.

Forumda ve internette aradım ama bulamadım, saçma sapan, saç baş yolduran bir problemim var. Destek olursanız çok sevinirim.

1923 tarihi itibari ile Türkiye' yi aldım, Efsanevi zorluk derecesinin bir tık altında geliştirdim. ABD' ye kafa tutacak hale getirdim. Fakat bu esnada ABD hatırı sayılır eyalet topladı. Benim 750 onun 1000 küsür eyaleti vardı.

Daha önce Asya da varlık gösterebilmek adına bir Etiopya İmparatorluğu ile ittifakım vardı. ABD için de Kanada ile müttefik olduk. Buraya kadar her şey yolunda.

Daha sonra ABD' ye savaş açtım, Kanada' yı da savaşa çağırdım. Etiopya' yı savaşa çağırmadım, zaten katılmadı da.

Fakat belirli bir seviye ilerlemeden sonra barış görüşmelerine geçiyorum, çünkü savaşan bir tek benim, Kanada katılmış gözüküyor olmasına rağmen kendi derdinde, sürekli toprak kaybediyor. Ben ise ilerliyorum ama tek başıma gücüm yetmiyor. Zaten ABD topraklarında 50 yıllık bir varlığım var, henüz asker basabilecek konumda da değilim. Avurpa' dan asker taşıyorum sürekli.

Gelelim asıl mevzuya, barış yapmaya çalışıyorum, kendi topraklarımı seçiyorum, Kanada ve ABD' de seçimlerini yapıyor anladığım kadarı ile, ama barış masasında Etiopya' da var. Ve sanırım toprak istiyor. Yahu arkadaş, seni çağırmadım, savaşa girmedin, bir tane asker kaybetmedin, ne istiyorsun anlamadım? Savaşı bitiriyorum, toprakları seçiyorum, anlaşmayı gönderiyorum. Bir de bakıyorum ki, Etiopya barış taleplerini reddetmiş. Ulan seninle mi savaşıyorum ben. Herşeyi denedim, toprak verdim olmadı, ABD' ye bıraktım olmadı, aldığım tüm toprakları Etiopya' ya verdim yine olmadı.

Bu bir yazılımsal hata mıdır? Yoksa bir şeyleri yanlış mı yapıyorum acaba?

Teşekkürler.
**
7
(Mesajlar)
0
(Konular)
22-11-2020
(Kayıt Tarihi)
1
(Rep Puanı)
#2
21-04-2021, Saat: 17:43
Bana da çok oluyor. Fransa seçtim. Ukrayna'ya kadar geldim. Rusya'ya savaş açtım. Ancak vasalım olan minik devlet Malta benden toprak istiyor. En sonunda sinirlendim tüm toprakları ona verdim Smile


Hızlı Menü: