*  Teknoloji Haberleri
BU KONUYU DEĞERLENDİR
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
( Yorum )
1068
( Okunma )
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
**
3
(Mesajlar)
3
(Konular)
15-01-2021
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)
#1
14-02-2021, Saat: 02:44
Teknolojik Gelişmelerden Uzak Kalmayın
Teknoloji Haberleri ‘ni Türkiyenin En Hızlı ve Güncel Teknoloji Portalından Okuyun! Tekno Deha insanların teknolojik gelişmelerden uzak kalmaması adına hizmet veriyor. Site editörleri teknoloji dünyasındaki en yeni gelişmeleri web sitesinde yayınlayarak insanların doğru haberleri öğrenmelerini sağlıyor. Site üzerinde 15 farklı kategori bulunuyor. Bu kategorilerde teknoloji başta olmak üzere bilim, bilişim, oyun, uzay, internet, yaşam ve sinemaya dair pek çok farklı konuda paylaşım yapılıyor. Böylelikle insanlar haberleri ve içerikleri takip ederek ilgi duydukları konularda bilgi sahibi olabiliyorlar.
Yazılımla İlgilenenlerin İlgisini Çekecek Paylaşımlar
Web sitesinde yazılım bölümü de bulunuyor. Bu bölümde yazılımla ilgilenen kişilerin ilgisini çekecek paylaşımlar yapılıyor. Sayfa yapılan paylaşımlar arasında Wordpress SEO optimizasyon, işletim sistemleri, yazılım güncellemeleri ve uygulamalardaki değişiklikler bulunuyor.

Popüler Haberler Bir Tık Ötede
Web sayfasını inceleyen kişiler kategoriler altında yapılan haberleri bulabiliyorlar. Ayrıca sitede paylaşılan popüler haberleri merak edenler ana sayfada yer alan popüler haberler bölümünü takip ederek insanlar tarafından en fazla okunan ve incelenen haberleri öğrenebiliyorlar.
**
6
(Mesajlar)
4
(Konular)
06-12-2021
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)
#2
07-12-2021, Saat: 12:50
Dünya gelişiyor ve dünyayla birlikte gelişmemiz gerekiyor!


Hızlı Menü: