*  CS:GO Kasa Açma Siteleri
BU KONUYU DEĞERLENDİR
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
( Yorum )
922
( Okunma )
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
**
3
(Mesajlar)
3
(Konular)
15-01-2021
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)
#1
18-02-2021, Saat: 15:16
CS:GO Açma Siteleri
Oyun platformları içerisinde binlerce yeni oyun çıkmasına rağmen; 2000 yılından bu yana hala kullanıcılarını memnun edebilen bir yapıya sahip olması onu öne çıkarmaktadır. Kutu açma siteleri de bu oyun ile birlikte ortaya çıkmıştır. 21 ağustos 2012 yılında Counter Strike Global Offensive yayınlanarak bu haberi günlerdir bekleyen kullanıcıları memnun etti. Ve bunun üzerine online platformlar üzerinden yayınlanan oyunlar içerisinde en popüler oyun olma özelliğini de kazanmış oldu. CS:GO oyuncular arasında rekabetçi seçeneklerinin de eklenmesiyle kullanıcıların takdirini toplamıştır. CS:GO açma siteleri de oyunla birlikte popüler olmaya başlamıştır. Gamerlar oyun ile ilgili grafiklerinin ve oyun içerisinde optimizasyon sorunlarının yaşanmamasından da oldukça memnundur.
CS:GO Açma Siteleri 2020
CS:GO içerisinde getirdiği birçok özellik ile de kendisinden söz ettirmeyi başarmıştır. Bu açıdan CS:GO açma siteleri kullanıcılar için oluşturulan skinler oyun içerisinde kullanıcıların birbirleri arasında öne çıkmalarına da olanak sağlamaktadır. CS:GO içerisinde kasa açma özelliği de bulunmaktadır. Steam kodları ya da oyun içerisindeki satın alma seçenekleriyle skinlerin oyun içerisinde oluşturulan farklı fiyatlı kasalar içerisinden sahip olunabilmelerine de olanak sağlamaktadır. Kasa açma siteleri bu açıdan oyuncuların ilgilerini çekmeye başlamıştır. CS:GO kasa açma siteleri bu  açıdan oyuncuların tercih ettikleri bir web platformu haline gelmektedir. Oyun içerisindeki kasalar awp dragon skinleri, karambit skinleri gibi artılar katarak oyuncuların oyun içerisindeki gelişimlerine de desktek vermektedir. Kasalar içerisinden silah skinlerinin alınabilmesi konusunda yaşanan zorluklar nedeniyle de kasa açma fiyatlarından daha uygun fiyatlara sağlanan bu skinler kullanıcılar açısından avantajlar sağlamaktadır.
Ücretsiz CS:GO Kasa Açma Siteleri
CS:GO oyun dünyasında devrim niteliği de taşıyan Counter Strike serisinin 2012 yılında yayınlanan sürümüdür. Sürüm içerisinde rekabet imkanı ve kullanıcılar arasında sıralamalar yapılması da bu açıdan yeni ve özel bir niteliktir. Kasa açma siteleri oyun içerisinde hesap almanıza ve skinlerinizi alabilmenize olanak sağlayan bir durumdur denilebilir. Kullanıcılar sayısız kasa açma denemesi yerine CS:GO kasa açma siteleri üzerinden satın alımlar yaparak skinleri alabilmektedir. Bu durum oyuncuların oyun içerisinde yükselebilmelerine ve hasar ve güçlerini arttırabilmesine de olanak sağlamaktadır. Oyun içerisindeki kasa ve kutuların içerisinden skinleri çıkarabilmek şansınıza bağlı olarak değişmekte; ancak gerçekten zordur. Bununla ilgili birçok gamer videolar yayınlamış açılan birçok kasa ve kutu ieçrisinden istenilen skinleri çıkartamamışlardır. Bu nedenle oyun içerisinde daha gelişmiş skinlere sahip olmak isteyen kullanıcılar kutu açma siteleri üzerinden bu skinlere daha az kutu açarak da sahip olabilmektedir. Bu durum da oyuncuların bu skinlere sahip olmalarını kolaylaştırarak bu siteleri tercih edilebilir hale getirmiştir.
Konuyla ilgili daha ayrıtnılı bilgiye https://yazilimaktif.com/ sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.
**
6
(Mesajlar)
4
(Konular)
06-12-2021
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)
#2
07-12-2021, Saat: 12:47
Çocukken bu oyunu oynardım!


Hızlı Menü: